Klub

Znak Stadion Žižkov Vítáme vás na stránkách Stadionu Žižkov do nové sezóny 2010/2011. Po několika desetiletích zlaté éry přišel postupně útlum, který vyvrcholil v sezóně 2004/2005 smutným sestupem A-týmu do druhé pražské třídy. Naštěstí se podařilo hned v následujícím roce postoupit zpět do první a v uplynulém ročníku v sestavě Káha (Honza Kutil), Důša (Petr Duchoslav), Černoch (Martin Černý), Kalich (Honza Kalista), Jindra Šmolík a Alena Dvořáková uhrát solidní 5. místo.

Zvýšené ambice A-týmu jsou vidět i na začátku letošní sezóny. V letní pauze se povedlo vedení oddílu přivézt skutečnou posilu Pepu Flídra a přihlásit A-čko do republikového kola Českého poháru. 8.9. od 14:15 v naší Žižkovské aréně tak přivítáme nováčka třetí ligy TTC Říčany! Všichni jsou na tento zápas srdečně zváni.

Ovšem i na dalších frontách bojoval Stadion úspěšně. B-tým mužů se zachránil v 2. třídě a C-čko suverénně postoupilo do 4. třídy, ze které by se mělo letos pokusit posunout o stupínek výš. Naše devčata pak zopakovala každoročně dobré výsledky v divizi, kde uhrála krásné třetí místo a vypadla až v play off o postup do třetí ligy.

Jen na poli redaktorském se nepodařilo nalít čerstvé krve, a tak vás i letos budou Žižkovským bulvárem provázet lenoši a sportovní zkrachovalci Štěpán Škorpión a Radek von Bauer!
Vše z minulé sezóny najdete v sekci!

Stadion Žižkov – do toho!!!